Konrad Petrides
(Wien 1864-1943) Hochgebirgslandschaft, signiert: K. Petrides., Öl auf Leinwand, ca. 61 x 81 cm, gerahmt
14.07.2020 - 15:02
- Vyvolávací cena:
Konrad Petrides
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.07.2020 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |